O mně

Čau Bubo, kolik měřila tvá nejvyšší holka a kam až si jí viděl?

 

Haha, čééést jak nikdy. Mám pocit, že moje nejvyšší holka měla 176cm. Viděl jsem jí zhruba na prsa, zbytek už byl v jemnejch oblacích. Teď se držím o chlup níž, haha.

 

Ne, ale teď vážně. Kdo vlastně si?

 

Hm, díky za otázku - je k zamyšlení. Pořád se cítím jako biker, ale mám na to málo času. Nicméně nebejt kola, tak nejsem moderátor. To mi zabírá celkem dost. Jsem taky produkční, možná trošku kreativec. Zkrátka kluk, kterej dělá, co ho baví, a za to je vděčnej. Moc.

 

Co pro tebe znamená kolo a co jsi pro to musel udělat?

 

Znamená pro mne v přenesenym smyslu slova celej život. Ale už je to dneska jiný, než kdybych to řekl v patnácti letech. Tenkrát se mi točila v hlavě rozeta a pastorky. Dneska je tam už těch součástek bohužel víc, a né všechny jsou z kola. Ale kolo, resp. lidi, který jsem díky němu poznal ze mě udělali Bubu, kterýho můžete vidět, potkat a dát si s nim placáka!

 

Máš nějakou metu v ježdění na kole, kterou by jsi chtěl pokořit?

 

Mám. A mám spoustu výmluv, proč jsem jí ještě nepokořil. Už X let se učím do foampitu backflip. Vždycky ho stihnu úspěšně zapomenout, a začínám od znova. Ale vím, že to jde. Chtěl bych si splnit, možná tak trošku uzavřít jednu extrémnější kapitolu života a vrátit to na tvrdo. Nicméně zkoušel jsem i frontflip do jámy, no a ty voe. Taky by to šlo. Jen ten čas na to mít!

 

Jaká je tvá práce a čím se zabýváš? S čím nejbizardnějsím jsi se setkal?

 

Moje práce je neuvěřitelně různorodá. Kdybych to sem všechno napsal, asi by si lidi co to čtou klepali na čelo. Ale není výjimkou, že u kompu sedím třeba dvanáct hodin denně. Produkuju, vymejšlím, snažím se co nejvíc moderovat. Nejbizarnější byl asi jeden host našeho pořadu DRIVE na ÓČKU. Ten měl penis řízlej napůl - říká se tomu prej split :D...

 

Myslíš, že lidé s handicapem jsou schopni provozovat adrenalinové sporty?

 

Jasně. Podívejme se tady do portfólia týmu zabijáků, to je jasnej důkaz. Extrémní sporty jsou často individuální sport. Pro člověka s unikátním hendikepem je to pak individuální sport na Ntou. Nemůžeš se moc srovnávat, nemáš se od koho učit a získávat zkušenosti tak, aby to vyhovovalo tobě. Nicméně o to sladší to je, když se přes všechny ty překážky dostaneš k cíli vlastně úplně sám!

JAKUB OUVÍN

@bigbubacz

Adapted.cz

Transparentní účet: 

4856881309/0800 

milan@adapted.cz

Adapted.cz spolek, IČO 06156584

Hynkovská 28, Skrbeň, 78331

  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon